Skip to content

POMALÝ VARNÁŘ KIELBASA A KYSELÉ KRÁSKO

Written by

Patrick Walker

Pomalá vařená kielbasa stejně jako kysané zelí je ve skutečnosti jednoduchá večeře ovlivněná leskem, kterou byste si mezi sebou mohli házet během několika minut a po sběru si ji ani nepamatujete! Tento pomalý vařič obsahuje chutnou klobásu z kielbasy, chutnou i křehké kysané zelí, osvětlovací pivo a také můžete snadno přidat trochu hořčice! Pomalá vařič kielbasa & kysané zelí jsou vlastně jednoduchá pohodlná jídla, která si můžete připravit ve svém hrnci na jakýkoli typ večera celého týdne!

KROKOPOT KIELBASA RECEPT NA ZELÁK

Jakýkoli typ pokrmu, do kterého mohu snadno hodit pár komponentů do hrnce a také ho občas kontaktovat, je ve skutečnosti šampionem v mé rezervě, stejně jako tato malátná kielbasa a kysané zelí patří mezi mé oblíbené. Když se připravuje v pomalém hrnci, kielbasa je nakonec extrémně křehká, zatímco kysané zelí má ve skutečnosti malý nádech – stačí k tomu, abyste si vysloužili posypání úst!

Tato pomalá varná nádoba inspirovaná Polskem je ve skutečnosti také extrémně flexibilní! Konzumujte ji tak, jak je, nebo si ji dokonce vychutnejte jako špičák na klobásu, spolu s nudlemi, na rýži, ať už to k vám zní jakkoli!

POMALÝ VARNÁŘ KIELBASA A KYSELÉ KRÁSKO

🥘Potřebné materiály

Můžete si snadno vybrat jakýkoli typ kielbasy, jako např. Například pro uzenou chuť použijte uzenou kielbasu!
Kielbasa – 1 kilo navíc.
Kysané zelí – 32-uncový kontejner nebo dokonce pytel kysaného zelí.
Illumination Beer – 12 uncí osvětlení, rozhodně ne tmavé, pivo.
Posypat – ½ hrnku.
Kamenná hořčice (volitelně) – 1 polévková lžíce, nebo dokonce německá hořčice.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Tyto akce jsou ve skutečnosti extrémně snadné, stejně jako pokud si svou kielbasu rozhodně nevyberete do hněda, určitě bude stále chutná a křehká! Vše, co potřebujete, je vaše čepel, redukční panel, váš pomalý vařič nebo dokonce hrnec, stejně jako pánev, pokud opékáte klobásu.

1.Příprava

Nakrájejte 1 kilo kielbasy navíc přímo na ½ palcová kolečka a vypusťte tekutinu pocházející z 32 uncí kysaného zelí.

2. Hnědá kielbasa (volitelné)

Pokud chcete, můžete kielbasu zhnědnout domácím zahřátím pánve na středně vysokou teplotu a také opéct každý okraj nakrájené kielbasy, než ji přidáte do hrnce. *Tento tip je ve skutečnosti volitelný, ale mám pocit, že obsahuje mnohem více chuti.

3. Integrujte

Zahrňte scezené kysané zelí, 1 libru kielbasy navíc, 12 uncí osvětlovacího piva, ½ hrnku postřiku. Stejně jako volitelnou 1 polévkovou lžíci hořčice (pokud používáte) do hrnce a také směs pro integraci.

4.Připravte se

Kielbasu a kysané zelí připravujte 4-6 hodin nebo i na vyšší teplotu nebo dokonce 8 hodin na sníženou teplotu.

Udržujte snížený obsah sacharidů tím, že si pochutnáte na samotné kielbasě a kysaném zelí, nebo to dokonce dáte na lahodné vaječné nudle. Můžete jej také konzumovat spolu s rýží nebo dokonce dušenými bramborami, pokud toužíte po vydatnějším pokrmu

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Při provádění můžete změnit hrnec na útulný a také hrát z útulného kotlíku po dobu až 2 hodin.

Můžete jej snadno rychle přepnout na mnohem více posypek, jablečný extrakt a dokonce i drůbeží nálev. Pokud se rozhodně rozhodnete nepoužívat pivo.

Uchovávání: Zbývající pomalý hrnec kielbasy a kysaného zelí uchovávejte ve vzduchotěsné přihrádce a chlaďte až 5krát v lednici. Ohřejte soukromé části v mikrovlnné troubě.

Previous article

Hello world!

Next article

MEDOVÉ KOLÁČKY