MEDOVÉ KOLÁČKYMEDOVÉ KOLÁČKY

Tato miska s medovníky byla ve skutečnosti spojena s tím, aby se objevila na blogu. Představuji si dříve místo později, ale ve skutečnosti je to naposledy přímo dole, stejně jako je to vlastně skvělé! Med jednoznačně MILUJU, plus všechny body pečené spolu s medem, stejně tak ti moc přeji, aby chutnaly i ty!

V roce 2015 požádal kamarád o tyto přenosné rozměrné medové dorty pro Roš ha-šana (bez polevy). Vytvořil jsem dostatečné množství, abych mohl poslat dál, a také jsem některé uchoval pro svou domácnost, abych se z nich radoval.

Všichni se rozhodně chvěli. Nemohl jsem si myslet, že jsem si nepamatoval, prostě jen to množství fantastické chuti bylo skutečně naloženo přímo do mé oblíbené misky na medový koláč!

Variace malých košíčků je ve skutečnosti poněkud odlišná ve srovnání s požadavkem na krájený medový dort na pánvi nebo dokonce na pečený koláč na pánvi. Odměnou za porce privátní dimenze je ve skutečnosti to, že máte skutečně nádherně medově karamelizovanou plochu povrchu každého z medových dortů. Spousta křupavých stran k potěšení, což je vlastně ta nejlepší složka dortu!

 

MEDOVÉ KOLÁČKY

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Jednoduché směrem k vytvoření! Tyto lahodné, medem slazené koláče jsou ve skutečnosti extrémně jednoduché na mixování. Vyniknou v kamnech a potěší je buď lehkým pokapáním medu, nebo dokonce pokryté polevou. Mňam!

Proto Chutné! Spolu s několika jednoduchými základními kuchyňskými součástmi můžete snadno vytvořit tyto malé koláče, které nabíjejí VELKOU chutí!

Ty karamelizované strany! Nemohu tvrdit, že je to dostatečné, strany na minimedovnících jsou ve skutečnosti touží! Je zřejmé, že příprava medového dortu na chlebové pánvi nebo dokonce pánvi na smažení bundt je vlastně stále vynikající. Ale tyto jsou ve skutečnosti moje nejlepší pro ty nejlepší všestranné medové dorty!

🥘 POUŽITÉ MATERIÁLY

Posbírejte své základní kuchyňské komponenty, trochu medu, příchutě, stejně jako pomerančový extrakt. Kávu nebo dokonce bylinkový čaj a připravte si tyto koláče rychle, abyste si mohli vychutnat!

Univerzální mouka – Hmota vašich koláčů a také základní složka při většině vaření.
Prášek na vaření a nealkoholický nápoj na vaření – Pro kynutí koláčů budete potřebovat každý z těchto kuchyňských spon pro ideální nárůst a strukturu.
Sodík – Jednoduše stiskněte ke zdůraznění každé z lahodných chutí a také k udržení medových dortů pocházejících z toho, že jsou skutečně přehnaně skvělé.
Kokosový olej – Můžete snadno použít svůj oblíbený olej nebo dokonce máslo (nebo dokonce jablečný pyré), ale já mám kokosový olej na vaření opravdu rád.
Med – Mezi zásadní složky v medových dortech, rovnou?!
Cukry – pro tu nejlepší strukturu a chuť ve svých malých dortících používám směs granulovaného cukru a hnědého cukru.
Vejce- Jednoduše jedno vejce na získání těchto dortů spolupracovalo úplně.
Vanilková esence – Patří mezi ty složky, které zahrnují chuť, ale také zvyšuje chuť každé z fantastických ingrediencí.
Pomerančový extrakt (nebo i káva, nebo i tuhý bylinkový čaj) – Obsahuje ideální množství citrusové chuti. Pokud zvolíte všechno víc, skvělý tmavý bylinkový čaj bude vlastně moje 2. možnost.
Mletý hřebíček – tato příjemná chuť na vaření vytváří cokoli mnohem lepšího a obsahuje výraznou chuť, která v těchto lahodných koláčích chválí pomeranče i med.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

UDĚLEJTE TĚSTO NA DORT

1.Předehřejte

Začněte nastavením sporáku na 350ºF (175ºC), stejně jako naolejujte pánev na muffiny spolu s úrovní osvětlení olejem nebo dokonce nepřilnavým sprejem na přípravu jídla.

 

2.Integrujte zcela vysušené součásti

Do velké mixovací nádoby nebo dokonce do misky vašeho stojícího mixéru integrujte zcela vysušené komponenty sestávající z: 1 ¼ hrnku univerzální mouky, 1 lžičky prášku na vaření, ¼ lžičky hydrogenuhličitanu sodného a také sodíku. Použijte svou lžíci k rychlému promíchání, které stačí k tomu, aby se prášek na vaření, hydrogenuhličitan sodný a sodík skutečně rozptýlily v mouce.

 

3.Zahrňte vlhké součásti

Přidejte ⅓ hrnku kokosového oleje, ⅓ hrnku medu (v případě potřeby trochu zahřejte), ½ hrnku krystalového cukru, 3 lžíce hnědého cukru, 1 velké vejce, 1 lžičku vanilkové esence a také ½ hrnku pomerančového extraktu. *Pomerančový extrakt je vlastně moje individuální volba. Pevná káva nebo dokonce bylinkový čaj lze také snadno použít jako alternativu nebo dokonce ve směsi s extraktem z pomeranče. Stejně tak jsem oloupal pomeranč a použil jsem čerstvě vymačkaný pomerančový extrakt, protože chuť je ve skutečnosti mnohem lepší (z mého pohledu) ve srovnání se soustředěným pomerančovým extraktem.

 

4. Integrujte

Vlhké i zcela vysušené složky mezi sebou mícháme tak dlouho, až se mouka vlastně jednoduše spojí s těstem. Pozor rozhodně ne na přemíchání dortového těsta.

 

5.Rozdělte přímo do formy na muffiny

Rozdělte těsto přímo na 12 košíčků nebo dokonce na pánev na muffiny, zubní kazy. Používám těsto na sušenky uvnitř příběhu, nebo dokonce naběračku gelato, která má ve skutečnosti prst bar nebo dokonce tlač. Obecně spolu s vnitřním příběhem ⅔ kompletním, určitě naplní mé pánve na muffiny z padesáti procent.

 

PEČTE MEDOVICE

1.Vařit

Posuňte plechy na muffiny směrem ke středu poličky ve vašem předehřátém sporáku a vařte při 350ºF (175ºC) po dobu 15-18 minut. Nebo dokonce až do té doby, než se párátko umístěné v ohnisku dortu zdá být čisté. Odstraňte upečené medovníky ze sporáku a přesuňte pánev ke kabelové chladící polici.

 

2.Awesome, stejně jako výkon

Povolte medovníky k úžasným úplně, poté použijte čepel másla k cyklování po stranách dortů. Stejně jako vynikněte malé medovníky. *Tyto medovníky jistě vyniknou mimo pánev a přitom budou útulné, stejně tak by se daly nabídnout. Úplně úžasné, pokud se připravujete včetně polevy nebo dokonce polevy.